La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1575 Culés

konto usunięte

3

A może Ronaldinho zatrudnimy. Biegać może nie będzie jakoś intensywnie, ale piłkę pośle, kiwke zrobi, tego się nie zapomina. Przydałby się, żeby wejść i zrobić różnice. Da mu się kontrakt na 1 milion do końca sezonu i tyle

0

@DaPi joker na końcówki

0

@DaPi koszulki by się sprzedały

3

@DaPi Wtedy o Arthurze w formie możemy zqpomnieć haha

konto usunięte

0

@Encore z samych koszulek w ciągu 2/3 dni by się zwrócił taki kontrakt

konto usunięte

0

@Visca el Barca !! Tak jest. Nie jednego zawodnika ośmieszyłby swoją technika czy zabawa z gry.
Na jakichś meczach gwiazd można zobaczyc jak się bawi tym sportem jeszcze. A to jakiś no look pass, a to sombrero, a to podcinka, elastico. Wiadomo kondycja u niego i przeciwników w jego wieku jest już na niskim poziomie, ale taki zawodnik jak R10 może z miejsca zagrać zayerbista pilke

konto usunięte

1

@szymon6847 częściej by imprezował, bo by jeździł do Ronaldinho, nie musiałby latać do Neymara :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?