- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1834 Culés
Gorące dyskusje
Roobo
6
Jest to niebywały skandal , jeśli to prawda.SAFE miało być projektem który pozwoli nam się... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Arkon
4
Mam do Was specyficzne pytanie. Jesteście zwolennikami obecnej koalicji, ale musicie zagłosować... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Roobo
10
Wstawię tu dla wszystkich bo tam pewnie zginie nagranie w poście.Rzeczniczka do spraw SAFE mówi... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1834 Culés
4
Szambo wybiło a eskalacja tego będzie odejście Leo bo jak przypominam ma taka opcje w klauzuli a to będzie oznaczał koniec wielkiej Barcy ktora znamy.
Z jednej strony piłkarz nie powinien rządzić klubem ale z drugiej strony wiemy ile dla nas zrobił i nie dziwie mu sie skoro na kazdym kroku zarząd kłamie. Obiecali mu powrót Neymara ale w między czasie zaklepali sobie bezsensowny transfer Grizza. Teraz dochodzi szklanka Dembele i Leo nawet nie ma z kim grać o te najwyższe cele.
Pisałem ze tryplet Lucho będzie miał dwie strony medalu... bo wlasnie od trypletu działania zarządu to jeden wielki cyrk.
Raczej nie uda sie zrobic wotum nieufności ale mam nadzieje, ze niedługo pan Font z Xavim, Puyolem i moze Iniesta jakos ogarną ten syf tylko ze oni będą sie martwić czy Fati to talent który zastąpi Messiego.
0
@SinMistico jak nie ma Messi z kim grac ? Ma Grizza do grania ktory tez jest dobry w te klocki..
4
@SinMistico Messi nie odejdzie, za dobrze tu ma :)
0
@SinMistico Chcial Neymara a dostał Griezmanna, ale nie powinien się zachowywać jak obrażony dzieciak który nie dostał tej zabawki co chciał.
Jeśli już jest Griez to powinien z nim współpracować, bo to ze chciał Neya a dostał Grieza to wina Bartka ze go podpisał. Pomijając ze to jest transfer na ktory nie mamy pomysłu, gra nie na swojej pozycji i to jest jego pierwszy rok (a i tak ma pod górka z Leo) to dobrze sobie radzi, ale jeśli Antek juz jest to nadal może stworzyć fajny duet z Messim pod nieobecność Sureza, to dalej jest światowej klasy piłkarz.
0
@SinMistico " Obiecali mu Neymara". Tyle, że PSG nie chciało go sprzedać, więc przepłacanie za zawodnika i narażanie klubu na problemy finansowe nie jest najlepszym pomysłem.