La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1636 Culés

konto usunięte

0

Tak się zastanawiam oglądając ten konkurs czy da się wylądować na Okurayamie powyżej 150m tak by zaliczyć rekord bo Stoch mimo,że lądował na 148m potrafił ustać taki skok a Sato(o ile się nie pomyliłem)skoczył 147 w Zakopane i tak się zastanawiam czy w przyszłości będzie dużo więcej skoczni gdzie będzie można latać powyżej 150m.

A i co do Schliernzauera on po prostu za szybko zdobył tytuły i przez to się spalił nie ukrywam mam sympatie do tego skoczka i żal patrzeć jaki regres zalicza...

5

@Hushovt stary, jesteś pijany, idź spać :D

konto usunięte

0

@Damian11 Niby tak ale mam ochotę obejrzeć ten konkurs i po prostu zastanawiałem się czy w przyszłości skoków powstanie skocznia pomiędzy ta dużą a tą mamucią chodzi mi tu o skakanie(latanie?)na odległości ok 170m jak w delux ski jump :D

2

@Hushovt E, Ty masz rację, człowiek tyle lat ogląda skoki, a nawet się nie zorientował, że nie ma takich skoczni (a przynajmniej w zawodach PŚ) :P

konto usunięte

0

@tadzik447 Nie ukrywam chciałbym takie konkursy obejrzeć gdzie skoczkowie mogliby skakać przynajmniej w okolicach 170m :D

konto usunięte

1

@Hushovt w Wilingen można powyżej 150 skakać

konto usunięte

0

@Avada Kedavra No tak ale to jedna z nielicznych skoczni gdzie można tak daleko skakać ale to nadal nie jest 170+ chodzi mi o taki konkurs który graniczyłby między skakaniem a lataniem mam nadzieję,że wiesz co mam na myśli ;D

1

@Avada Kedavra Jemu chodziło o skocznie z punktem HS usytuowanym na 170 metrze :P
Edit, CHYBA :D

konto usunięte

0

@tadzik447 No nie ukrywam takie skocznie by dały powiew świeżości w skokach :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?