- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1636 Culés
Gorące dyskusje
kacperFCB_
32
@Karol145 widzę, że kolega lewak kultywuje złotą zasadę banteru politycznego "Daj lewakom... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
kodi77
68
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
draxidox
1
Konfederacji się stolik wywrócił i telefonu brak xDhttps://x.com/SzJadczak/status/206906344008624... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1636 Culés
0
Tak się zastanawiam oglądając ten konkurs czy da się wylądować na Okurayamie powyżej 150m tak by zaliczyć rekord bo Stoch mimo,że lądował na 148m potrafił ustać taki skok a Sato(o ile się nie pomyliłem)skoczył 147 w Zakopane i tak się zastanawiam czy w przyszłości będzie dużo więcej skoczni gdzie będzie można latać powyżej 150m.
A i co do Schliernzauera on po prostu za szybko zdobył tytuły i przez to się spalił nie ukrywam mam sympatie do tego skoczka i żal patrzeć jaki regres zalicza...
5
@Hushovt stary, jesteś pijany, idź spać :D
0
@Damian11 Niby tak ale mam ochotę obejrzeć ten konkurs i po prostu zastanawiałem się czy w przyszłości skoków powstanie skocznia pomiędzy ta dużą a tą mamucią chodzi mi tu o skakanie(latanie?)na odległości ok 170m jak w delux ski jump :D
2
@Hushovt E, Ty masz rację, człowiek tyle lat ogląda skoki, a nawet się nie zorientował, że nie ma takich skoczni (a przynajmniej w zawodach PŚ) :P
0
@tadzik447 Nie ukrywam chciałbym takie konkursy obejrzeć gdzie skoczkowie mogliby skakać przynajmniej w okolicach 170m :D
1
@Hushovt w Wilingen można powyżej 150 skakać
0
@Avada Kedavra No tak ale to jedna z nielicznych skoczni gdzie można tak daleko skakać ale to nadal nie jest 170+ chodzi mi o taki konkurs który graniczyłby między skakaniem a lataniem mam nadzieję,że wiesz co mam na myśli ;D
1
@Avada Kedavra Jemu chodziło o skocznie z punktem HS usytuowanym na 170 metrze :P
Edit, CHYBA :D
0
@tadzik447 No nie ukrywam takie skocznie by dały powiew świeżości w skokach :D