La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1379 Culés

0

Już dawno chciałem o tym napisać, ale nie miałem dobrego przykładu, teraz jest
https://www.facebook.com/ElevenSports.Polska/videos/178785243201768/

Chodzi mi o to, że zawodnik nie zaczął akcji z miejsca, w którym doszło do przekroczenia przepisów.
Zazwyczaj jeśli piłka jest bliżej bramki rywala, sędzia przerywa i nakazuję rozpocząć grę jeszcze raz że wskazanego miejsca. Na filmiku widać, że przewinienie było kilka metrów dalej, gdyby musiał ją przesunąć, napewno nie zdobył by gola
Jak to jest z tym przepisem? Trzeba rozpocząć z miejsca przewinienia, czy nie można tylko się przybliżać?
Mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi :)

0

@mrboom Tłumaczył to chyba kiedyś Adam z Piłkarzyków. Miejsce wykonania musi się mniej więcej zgadzać.

0

@Bykunn chociaż nie, tu nawet było ok, ale gdyby tak obrońca kopnął piłkę trochę mocniej i cofnął ja o powiedzmy 5 metrów, myślisz że by sędzia cofnął akcje? Nie wydaje mi sie

1

@mrboom Myślę, że ciężka sprawa ale raczej nie, chyba że by leciała w stronę bramki na którą strzelał. Bardziej bym tu sędziego posądzał że odgwiżdże zagranie z toczącej się piłki

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?