- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1399 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
9
Nie wiem jak to się stało, że po 4 latach wojny ruscy mają w Polsce w sondażach prawie 8%. To... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Safrani
6
Cześć OskiZ okazji rozpoczęcia Mistrzostw Świata w Piłce nożnej mam do Ciebie dwa pytania. 1.... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
tbas
10
Mówiłem że tak będzie. Ten placek nie zrezygnuje z hajsu, gówno grał, zaangażowania brak.... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1399 Culés
4
Paparazzi złapali Eriksena pod ośrodkiem medycznym Interu. Właśnie trwają testy Duńczyka. Włoski zespół zapłaci Tottenamowi 15 milionów euro + 5 milionów euro w bonusach. Kontrakt ma być dzisiaj podpisany i trwać do czerwca, 2024 roku. Christian ma zarabiać w Interze 7,5 miliona euro za sezon.
A tutaj zdjęcie zrobione przez paparazzi:
https://iv.pl/image/Gri76Wf
0
@Hiacynk 15 milionów za zawodnika takiej klasy
0
@wierbafcb przecież to jak promocja imo.
0
@wierbafcb Jako sympatyk Interu jestem oczywiście zadowolony, ale spójrz też na jego wynagrodzenie, które do małych nie należy. Niemniej jednak widać, że Marotta i Conte za wszelką cenę chcą strącić Juventus z tronu i jak nie uda się to w tym sezonie, to postarają się w następnym.
0
@wierbafcb @brzucho pamiętajcie że za pół roku za darmo by odszedł
0
@Hiacynk prowizja za podpis dla niego i agenta wynosiła napewno bardzo bardzo dużo