La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1344 Culés

8

Mało co mnie denerwuje. Jedną z tych rzeczy są osoby wstawiające te znicze [*]...
Ja rozumiem, jak ktoś na serio interesuje się koszykówką, sportem, Bryant był jego idolem albo jest realna szansa, że ktoś bliski zmarłego to zobaczy i może lżej zrobi mu się na serduchu.

Jak widzę te "modelki" albo zwykłych łaków, którzy nie wiadomo jak rozpaczają po jego śmieri i wstawiają te znicze to nóż mi się w kieszeni otwiera:D

Refleksji i przemyśleń na temat śmierci kogokolwiek powinno się chyba dokonywać samemu w głebi duszy a nie na siłe dzielić się ze światem swoją "wrażliwością". Może się mylę ale dla mnie to sztuczne i niepotrzebne.

Tak to se zapalą znicza w internecie a za minutę idą się pośmiać z jakiejś bzdury chwilę wcześniej dając znać jak to im ciężko na serduszkach.
Może myślą, że nikt nie czyta wiadomości i tylko patrzy na ich relacyjki czerpiąc z nich wszelkie informacje? Nie wiem.

TFU!

Edit: musiałem to z siebie wyrzucić... ;D

konto usunięte

1

@qbsonFCBarca Nagle wszyscy go kochali, a on był święty.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?