La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1698 Culés

0

Jezeli kupie tv z wejsciem ktore nie jest przystosowane na kabel hdmi 2.1, ktory bedzie wymagany do PS5, to podlaczajac w przyszlosci jakas przelaczke strace na jakosci w grach ? Jak myslicie?

1

@MichalZZZ jeśli nie będziesz miał wejścia HDMI 2.1 nie będziesz mógł grać w gry w 4k , 120fpsach bo HDMI 2.0 obsługuje tylko 4k w 60fpsach.
Nie nie wiadomo czy gry będą w 120 fpsach ale myślę że taka FIFA czy tam inne mniej wymagające gry mogą być w tych 120fpsach i wtedy telewizor bez HDMI 2.1 tego nie obsłuży ;/

0

@Yanek Mi się zdaje że fpsy spadną do 60ciu przy hdmi 2.0 i normalnie będzie mógł w gry grać.

0

@FeloRPS Tak też mi się tak wydaję niestety w 120fpsach będą mogli tylko grać osoby mające telewizor czy tam monitor z HDMI 2.1. Ale nie ma się co oszukiwać największy gry będą działać tylko w 60 czy 30fpsach. Indyki czy słabsze gry tylko mogą działać w 120fpsach.

0

@Yanek Zgadzam się.

« Powrót do wszystkich komentarzy