La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1225 Culés

1

Całyczas byłem przeciwny zwolnieniu Valverde, jednak teraz kiedy widze perspektywe grania przez nas wesołej gry i odzyskania nieco szacunku zatraconego przez odejście od korzeni moge pogodzić sie nawet ze stratą ligi. Liga czy Liga Mistrzów wygrana w pięknym stylu jest dla mnie czymś więcej niż 3krotne zdobycie LM przez Real. Przede wszystkim chce odzyskania szacunku, nie chodzi mi o zadry typu blamaże z Lvc czy Romą, ale o powrót do charakteru Barcy wiernej swej filozofii. Żałuje, że nie gramy wciąż bez sponsora na koszulce, myśle, że mieliśmy większe profity z bycia innymi włącznie z finansowymi (łatwo zakochać sie w takim zespole, mieć nowych fanów).

2

@szymon6847 Po 'Całyczas byłem przeciwny zwolnieniu Valverde' przestałem czytać :P

0

@SeeleyBooth Przykro mi :(

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?