- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1537 Culés
Gorące dyskusje
martusiaaaa
2
a ja mam może takie głupie, dziwne i dziecinne pytanie ale zapytam kiedy macie urodziny ? to se... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Nazio_87
1
Kwestia czasu kiedy Maja wyprzedzi Igę
18 odpowiedzi
FabianekMrozek
0
Dobra wytłumaczcie mi, bo nie znam się na tenisie, jak to możliwe, że ruskich dopuszczono do... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1537 Culés
20
Nie ma co się wyżywać na obecnych naszych prawych obrońców, ale kiedy patrzy się na te wariackie asysty Dani Alvesa to widać, jak daleko od takiego poziomu na tej pozycji jesteśmy...
4
@Pilka_jest_okragla
Najlepszy. Nie do zastąpienia na boisku i w szatni.
Punkt wyjścia i wzór wg ktorego już są i będą oceniani boczni obrońcy w Barcelonie.
Szkoda, że odszedł swego czasu za darmo do Juve, bo jak czas pokazał - jeszcze miał coś do zaoferowania.
Współpraca z Messim na boku niezwykła i niepowtarzalna
1
@Pilka_jest_okragla tylko ze ostatnie 2 sezony Alvesa to wrzutki na golebie i olewanie obrony, ale tego juz nikt nie pamieta bo przeciez jak byl w prime to Alves pan pilkarz:) ech pamiec jest wybiorcza.
Oczywiscie ze jak mial forme to byl swietny i super sie rozumial z Messim i to procentowalo. Niestety obecnie jest deficyt swietnych PO a w Barcelonie na tej pozycji gra sie ultra trudno bo jest sam na calej prawej stronie
1
@Pilka_jest_okragla Dani to legendarny zawodnik naszego klubu, najlepszy Po w historii Barcy. Wspaniały zawodnik to był, jeden z moich ulubionych.
0
@Pilka_jest_okragla Kiedys to było a nie to co teraz :)
1
Aż musiałem się zalogować :D Może nie jestem ekspertem, ale dla mnie jest najlepszy w historii :) Teraz jest szał na TAA, który też jest świetny :) Ale Dani to Dani :) Szkoda, że pod koniec gry u nas połowa strony psioczyła na niego, a jak grał w Juve to te same osoby pisały, że go brakuję heh. Podsumowując, legenda pełną gębą. Pozdrawiam :) Vamos Barca!
0
@barteq I dlatego w sezonie 14/15 miał najwięcej odbiorow w lidze.
0
@Lares bo to ostatni sezon gdzie Messi trzymal sie prawej strony i pressowal przy czym mogl pressowac caly zespol. Skonczylo sie to trypletem. W 15/16 to juz Alves tylko irytowal