La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1761 Culés

0

Jakos nie biore na powaznie wpisow (nie ludzi), ktore sa o tym, ze komus juz nie chce sie ogladac Barcy.
To chyba tylko frustracja z obecnego stylu, cos na zasasdzie "zabije go" - gdy zona mowi w zlosci o mezu.

Nie chce tutaj uderzac w patetyczne tony o prawdziwych kibicach, ale powiem Wam, ze ciesze sie na kazdy mecz Barcy, doslownie, nawet na jakies sparingi na Tajwanie w trzecim garniturze.
Wkurzam sie, ze przegapilem chyba juz 3 spotkania (w tym dzisiejsze) ze wzgledu na hale - tak niestety wypadl oplacony termin, wiec szkoda zrezygnowac. Na wazniejszy mecz, oddam miejsce znajomemu.

Ja tak tam i mysle, ze jest nas wiecej. Nie mamy zadnych rozowych okularow, po prostu dopingujemy ulubionej druzynie, mimo, ze potrafi zagrac padake.

konto usunięte

2

@Colon No widzisz, niektórzy lubią katować swoje oczy i "dusze" oglądając coś tak żenującego, jak ostatnie spotkania w wykonaniu kopaczy z Barcelony, a niektórzy mimo "sympatii" do klubu wychodzą z założenia, że szkoda tracić czas i się denerwować. Niech każdy robi co chce i tyle.

1

@xJLx Ale nie za moje piniondze ;)

konto usunięte

0

@Colon Tu nie chodzi o to by ich wcale nie oglądać tylko zrobić sobie przerwę wiesz ile taki mecz jak ten Derbowy wywołuje emocji, a jeszcze jak twoja ukochana drużyna gra tak jak wczoraj to naprawdę taka przerwa dobrze każdemu zrobi. Nie mówię by nie oglądać iluś tam meczy z rzędu tylko sobie odpuścić z 1-2 by nabrać trochę dystansu do sytuacji, która obecnie panuje w naszym klubie.

1

@Hushovt Nie no spoko, rozumiem. Ja akurat nie potrzebuje odpoczynku, ale moze lubie SM. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?