- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1196 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1196 Culés
19
Ostro. Nawet bardzo ale tak trzeba.
NIE dla zakłamywania Historii!
2
@FC1899Barca guzik im to da.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
22
@MarioVeB! Ahhahha guzik bo PiSior to napisał, pewnie gdyby był to Tusk to byś piał z zachwytu.
Komentarz usunięty
0
@Hushovt jak redakcja pyta w wywiadzie usera o najbardziej nielubianego wg niego uzytkownika strony, to sie nie zdziwie, jak taki plebiscyt bedzie mial miejsce :D
0
@barcelonaLM Napisał bzdurę tylko po co wrzucasz do tego Tuska
1
@jaras121 Bo Mariusz stoi po stronie PO
0
@FC1899Barca aa jak on walczy? skoro za pisu dyplomacja nie istnieje i Polska ma wiecej wrogów niż przyjacioł?
co ty tu bełkoczesz o walce i co ty porównujesz.
Komentarz usunięty
0
@FC1899Barca Bo to guzik da. Jakby Putin chciał to z Polski by zrobił drugi Krym
1
@barcelonaLM
Kolejny ma problemy z mysleniem? Dyplomacja za tego nierzadu nie intnieje i w swiecie jest marginalizowan to fakt nie opinia.
To powiedz co daje takie osiwadczenie?
Czekam .
0
@barcelonaLM pisze że to nic nie da,bo zagraniczna propaganda nic sobie z tego nie zrobi.
czego wy ludzie nie rozumiecie ?
szabelkę weź i leć bronić prawdy.
oczywiście że oświadczenie jest adekwatne i tak trzeba,ale kogo ty oszukujesz że to coś wniesie.
0
@FC1899Barca faktycznie podobnie istotna sprawa.
Chociaż to jedna z niewielu rzeczy, za które Morawieckiego można pochwalić.
3
@MarioVeB! A to my mieliśmy kiedyś przyjaciół? Wymień ich proszę.
9
@MarioVeB! Dla takich ludzi jak Ty pewnie jest nieistotna. Ignorantom prawdy można tylko podziękować.
I nic Ci nie będę wymieniać, jak nie potrafisz używać mózgu to współczuję.
0
@barcelonaLM
Zadałem Ci koles pytanie i z ignorantem mi tu nie wykskuj chodzi o dyplomacje tego nierzadu.
3
@Skaramuczi Czyli Polska jako państwo ma nic nie robić? Mamy się jeszcze bardziej pogrążać? W Niemczech pojawiły się głosy potępienia słów Putina, na Francję nie patrz bo im stukroc bardziej zależy na przyjaźni z Rosją niż Polska. Sam Macron chce zniesnienia sankcji
7
@MarioVeB! Mam lepsze sprawy do robienia niż użeranie się z Tobą w niedzielny wieczór. Dla mnie Twoja wypowiedź o bezsensowności tego oświadczenia zamyka temat
Komentarz usunięty
4
@MarioVeB! Wymienisz tych przyjaciół których mieliśmy kiedyś a przez PiS ich nie mamy?
0
@FC1899Barca Jeszcze jedno Morawiecki to hipokryta tu płacze do Putina (swoją droga nawet do niego nie jest adresowany ten list) ,a to za jego nierzadu najwiecej taniego wegla z Rosji trafia do Polski import wzrósł prawie o 50 %
Taka ta rosja bee a jednak nie do konca?
3
@MarioVeB! Człowieku czy twoje IQ jest w stanie pojąć że tutaj nie chodzi czy Rosja jest BEE czy nie jest BEE tylko o prawdę Historyczną którą Prezydent Rosji w jawny, agresywny sposób zakłamuje jednocześnie wciska nas, Polaków jako ten czarny klucz zapalny wszelkiego zła w II WŚ... Czy ty to rozumiesz?...
0
@FC1899Barca Jakoś twoje IQ nie potrafi ogarnąc ,że takie coś nic nie da i nie na tym polega dyplomacja
2
@MarioVeB! Pozamiatane.
0
@FC1899Barca
No zamiotłes się .True