La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1591 Culés

0

No i ostatnia czesc sagi obejrzana. Teraz pewnie pomiedzy tymi liniami czasowymi beda robic filmy. Przynajmniej nie bedzie wiecej niepotrzebnych prequeli.
Polecam obejrzec sam film.

1

@Rewolucja123 Gwiezdne wojny ?

0

@NismoFCB ta. Skywalker odrodzenie.

0

@Rewolucja123 kolejna cześć w 2022. Jak dla mnie Skywalker Odrodzenie była spoko, nie wiem tylko po co ten Finn tam występuje i po co biega ciagle za Rey. Niestety ale Daisy Ridley (Rey) w wywiadzienia powiedziała, ze mimo chęci grania dalej to producenci jej nie chcą i chcą zakonczyc całkowicie wątek Skywalkerow i rozpocząć coś nowego .. Rey była świetna i najlepsza z tego wszystkiego w tej trylogii.. Bardzo złe posuniecie producentów ale cóż .. w sumie wszystko może sie jeszcze zmienić ale ja jako fan Star Wars ubolewam nad brakiem Daisy Ridley w kolejnych częściach

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?