- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 859 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 859 Culés
0
https://mobile.twitter.com/J_Krecidlo/status/1207314706773487616
Kolejny.
10
@tristan87 Czy pilkarzy serio nie stac na ogarnieta ochrone? Zwlaszcza po tylu rabunkach.
0
@FanLuisaSalvano
Na jak ochrone? mylsisz ,że takie domy nie mają alarmów itd?
To też jest zawodne.
0
@MarioVeB! Widac ze jakos ich to nie chroni przed rabunkami moj ty empatyczny kolego.
0
@FanLuisaSalvano
No tak bo ochorna to wyjscie i kazdy piłkarz ma miec ochroniarzy :D
0
@MarioVeB! Nie mowie ze kazdy, ale sporo ostatnio tych rabunkow i jak widac metoda podana przez Ciebie nie zdaje egzaminu. Nelson i Arthur pewnie sa bardzo zadowoleni z tych alarmow :D I powiem Ci ze tak wlasnie mysle ze ochrona to wyjscie zwlaszcza gdy rozmawiamy o milionerach.
0
@FanLuisaSalvano 1. nawet nie znasz szczegułów
2. Ochrona niczego nie gwarantuje
i nie jest to żadne wyjscie
0
@MarioVeB! Jak to nie gwarantuje :D Zagwarantuja wiecej niz te alarmy, ktore w niczym nie pomogly zawodnikom w ostatnim czasie gdy dochodzilo do napadow. No sorry, ale tak to wyglada.
2
@MarioVeB! Ochrona nie jest "ZADNYM" wyjsciem? O matko jedyna, gorzej niz myslalem.
0
@FanLuisaSalvano a po co ma opłacać ochronę jak może sobie kupić jeszcze raz to co mu ukradli
0
@V e B 96 z taka logika to raj dla tych zwyroli.