La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 877 Culés

konto usunięte

1

Ten płacz o Puiga mnie bawi xD

konto usunięte

10

@Image To niezłe masz poczucie humoru^^

2

@Image Co cie w tym bawi ?

konto usunięte

2

@Image To jest kur smutne a nie zabawne bo chłopak może sie tylko załamać po czyms takim dla mnie za takie decyzje Valverde powinien polecieć od razu po meczu dla mnie to jest absurdalna sytuacja jak nie chce by grał to się go nie powołuje a tak poleciał sobie na wycieczke i na nic więcej.

konto usunięte

0

@Encore To, że traktujecie Puiga jakby był jakimś Bogiem piłki nożnej, a jest póki co przeciętnym piłkarzem jakich wielu? Już pomijam to co inni piłkarze w jego wieku już osiągali, a on nie osiągnął NIC.

0

@Image przeciętnym a to dobre.

konto usunięte

0

@Image Bo kur szans nie dostaje od naszego wuefisty to jak ma przekonać do siebie.Mecz o pietruszkę kiedy masz okazje dać szanse pograć młodym to na siłe wystawia Ivana i Vidala no przepraszam ale na miejscu Puiga poczułbym się opluty skoro perez czy fati szanse dostawali to czemu nie on?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?