La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1352 Culés

0

Malo sie udzielam ale teraz naszla mnie chec .Tak czytam te większość wpisow i jak jeden mecz może wiele zmienić to szok;) chodzi mi o porażkę z liverpoolem, jeszcze pamiętam jak rok czy dwa temu większość trzymała kciuki za ekipę kloppa żeby im się wiodło a teraz zwrot o 180stopni, to nie ich wina ze udało im się zrobić coś niesamowitego w rewanzu, teraz taka zawiść ze liverpool jest chyba u niektórych gorszy od realu. Pozdro

1

@dylanwzgw Ja tam chcę wygranej Salzburga bo to będzie fajna historia. Zawsze kibicuje słabszym jak za żadną z drużyn nie sympatyzuję. Dlatego też chciałbym mistrzostwa Leicester.

0

@dylanwzgw ja nadal uwielbiam Liverpool Kloppa :)

0

@DonAndresFCB pewnie ze fajne są takie historie( oby się dzisiaj nie wydarzyła bo kibicuje Lfc) ale chodzi mi o sam fakt jak był traktowany liv przed i po rewanżowym meczu;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?