La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1665 Culés

11

Oj tam, gość może po prostu nie interesuje się matematyką xDD


0

@damianex10 Odpowiedź jest oczywista, więc uznał, że pytanie jest podchwytliwe.

1

@damianex10 inaczej się odpowiada bez stresu, bodzca w postaci kamery i świateł i tym, że do wygrania jest kasa.
Postaw teraz 40 tysięcy na którąś z drużyn, będziesz pewny? :D

1

@Katalończyk 99 Raz, że tyle nie mam xD A dwa, to jednak dwie inne sytuacje, bo choć wiem że tam jest presja i stres, to nawet mimo tego na taką odpowiedź po prostu trzeba znać odpowiedź.

0

@damianex10 to rozumiem, bo jednak można było łatwo wydedukowac to ale nie śmieje się nigdy ze złych odpowiedzi w teleturnieju. No dobra, chyba że odpowiedzi typu Korea Północna na pytanie o największy kraj świata xD

konto usunięte

0

@damianex10 w Polsce panuje przekonanie że każdy musi być dobry ze wszystkiego... a to gówno prawda może ja fatalny z matmy a zna 5 języków i chuj wie .

3

@MokrySum Ale ja tu nie mówię o liczeniu granic lub całek, czy nawet mnożeniu ułamków, tylko o najprostszym dodawaniu do 100, którego uczy się w 2 czy 3 klasie podstawówki. No nie powiesz mi chyba, że to jest jakaś niesamowita wiedza?

konto usunięte

0

@damianex10 nie , ale tak jak powiedziałem ... może olał matmę jest z niej bardzo słaby do tego stres i wyszło to co wyszło .... . Może wolał skupić się na nauce czegoś innego ... wcale mnie to nie dziwi . W Polsce się robi z tego sensacje a nie powinno ( nie każdy musi być mocny ze wszystkiego( czyli tak naprawdę chujowy) ) tylko każdy powinien być dobry w jednej rzecz wręcz zajebisty ... .

0

@MokrySum no właśnie chyba dokładnie inne przekonanie panuje, mianowicie, że Polak nie musi się na wszystkim znać, zajebiście by było, gdy było tak jak mówisz i z każdym by posiadał podstawową wiedzę z różnych dziedzin

0

@MokrySum heh no właśnie beznadziejne podejście, bo jest taki trend, że lubimy równać do dołu, prawidłowo, że robi się z tego sensację, może to zmotywuje lud do nabywania wiedzy, czasami mam wrażenie, że głupotę się bardziej ceni niż oczytanych ludzi

konto usunięte

0

@karci0 "czasami mam wrażenie, że głupotę się bardziej ceni niż oczytanych ludzi " No bo jak się uczysz wszystkiego nie umiesz tak naprawde nic nie ogarniesz nic perfekcyjnie a jakbyś poszedł do Mechanika który uczy się tylko swojego zawodu całe życie to na pewno byłby lepszy od tego co się uczył wszystkiego - i bys powiedział że wykonał dla Cb zajebista praca

0

@MokrySum "No bo jak się uczysz wszystkiego nie umiesz tak naprawde nic " haha :D dobra, porozmawiamy jak skończysz przynajmniej szkołę średnią :)

konto usunięte

0

@karci0 ok czyli nigdy ... hahah bo nie mogę jej skończysz .............

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego napastnika powinna sprowadzić Barcelona w miejsce Luisa Suareza?