La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1521 Culés

2

W 26 rocznice smierci F. Zappy.
Zbliza sie sroga zima, nie zalecane jest jedzenie zoltego sniegu.

Śniłem, że jestem Eskimosem
Zamarzający wiatr zaczął wiać.
Pod moimi butami i wokół moich palców u stóp
mróz, który gryzł ziemię poniżej.
i było sto stopni poniżej zera.

I moja mama wołała
i moja mama wołała
Nanook, a-na-nu
Nanook, a-na-nu
Nie bądź niegrzecznym Eskimosem
Oszczędzaj pieniądze
Nie idź na przedstawienie.

Więc.. obróciłem się dookoła i powiedziałem oh oh oh
Więc.. obróciłem się dookoła i powiedziałem oh oh oh
Więc.. obróciłem się dookoła i powiedziałem oh oh oh
I północne światła zaczęły się świecić
i ona powiedziała z łzami w oczach
obserwuj gdzie chodzą husky
i nie jedz żółtego śniegu.


konto usunięte

0

Gdy nadejdzie czas białego zimna, nie jedz żółtego śniegu :p @Colon

0

@dontripe zawsze smakował

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?