La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 946 Culés

0

@Triv44 Gratuluję 2 miejsca Van Dijkowi. Teraz czas na Lewego w 2020. Idzie w dobrym kierunku.

konto usunięte

3

@Kapitan hawk Messi 7 złota piłka i można robić memy z koszulka Ronaldo i 7 ZP Messiego

1

@DaPi yyy, a to nie są kompleksy czasem? :D

konto usunięte

1

@Kapitan hawk znaczy no ja to lubię go jakoś tak po prostu i doceniam za cała karierę, ale z drugiej strony lubiłem się z niego pośmiać czasami. Jak w sumie z każdego (no i z siebie tez oczywiście :D)

1

@DaPi Ja mam podobnie.Bardzo lubiłem go jak grał w Manchesterze i nadal mam duży szacunek wobec niego ale czasem tez lubie pocisnac z niego beke.

konto usunięte

0

@Encore osiągnięć mu się nie odmówi i tego ile w to pracy włożył, wiadomo ambicje wysokie, ale one tez go tam zaprowadziły gdzie teraz jest. Przez to wielu właśnie uważa go za buca i egoiste i maja racje po części. Różne śmieszne akcje odwalał poza boiskiem i na nim zreszta tez

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?