La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 898 Culés

2

Wydaje mi się że mecz z Borussia był dla Ivana by ten złapał rytm i przygotował się na dziś. Oby zagrał wybornie i wygryzł na stałe Sergio z pierwszej 11. Stać go na to.

2

@messi564 Nie zdziwi mnie jeżeli na pozycji Busiego zagra de Jong a nie Rakitic. Swoją drogą dziś S. Roberto przydałby się w drugiej linii - nie zdziwiłoby mnie nawet gdyby w pierwszej 11 wyszedł Wague ale widać EV wybrał wariant bezpieczniejszy.

0

@Azi no tak pewnie będzie. Ale gdy Ivan i Arthur zagra dobry mecz, to taka pomoc jak dziś może spowodować, że Busi będzie częściej zasiadał na ławce, czego z całym szacunkiem bardzo bym chciał, ten chłop ze swoją dynamiką, zwrotnością i fizycznością nie pasuje do dzisiejszego futbolu. Na samym czytaniu gry i grze na alibi nie daje nic dobrego drużynie.

0

@messi564 Moim zdaniem jest zdecydowanie za dużo przestrzeni w naszej drugiej linii co uwidacznia (użyłbym nawet słowa wybałusza) wszelkie minusy Busiego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?