La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1533 Culés

0

Lope w Sevilli to trochę dzban, ma dwóch świetnych napastników Daboura i Chicharito a z uparciem stawia na De Jonga, który gra jak ostatni partacz. Dabour czarował w lidze Europy, w tym roku dostał szansę od Lope właśnie w lidze Europy i w 5 meczach (3 od początku, 2 z ławki) strzelił więcej niż De Jong w 12 w lidze.. A Izraelczyk dalej nie zadebiutował w La Liga. Meksykanin to też klasa sama w sobie. Do tego ten Rony Lopes który nie dostaje szans a na skrzydłach wystawia dziadka Nolito i środkowych pomocników. Śledzę Sevillę bo bardzo lubię ten klub, jednak trzecie miejsce w lidze zawdzięczają bardziej słabej postawie Atletico, Betisu i Valencii niż wojej dobrej grze. Spodziewałem się po Julenie fajnej ofensywnej piłki szczególnie z tak dobrą kadrą, jest zupełnie inaczej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?