- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1483 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
NeroTFP1
18
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
ranger3120
21
https://wykop.pl/cdn/c3201142/97619538e7ad6e6f49821b5fb841becbe0467dcdd7938336657ca390d701ece3,w400.... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1483 Culés
2
Oficjalnie. W ankiecie muzycznej ze slowem kluczowym #Black wzielo udzial 5689 ;-) Ramblowiczow. Dziekuje za glosy.
Ulubionym utworem la Rambli, ktory ma w tytule slowo "czarny" zostal utwor BLACK SABBATH - tejze grupy (11 % glowsow). Byl caly czas w czolowce i w sumie tylko przez moment zagrozny przez ekipe E. Veddera.
Tuz za nim z 10 % Metallica (Fade to Black), Pearl Jam (Black), Soundarden (Black Hole Sun).
9 % procent otrzymaly Led Zeppelin (Black Dog) oraz Deep Purple (Black Night).
Zaskoczenie? Fajnie, ze sa tu ludzie sluchajacy Zappy, Dead Can Dance, Type o Negative, Massive Attack czy Toma Waitsa - chociaz dostali oni po jednym glosie, ale zawsze - teroretycznie mogla byc to nawet jedna osoba.
Troche sie zdziwilem, ze zadnego glosu nie dostal jeden z najlepszych wykonawcow muzyki elektornicznej wszechczasow - Steve Roach.
Niedostrzezone byla takie perly jak Bill Laswell (2 utwory o odmiennej stylistyce), Opeth, Weather Report (rowniez dwa) oraz Rain Tree Crow (projekt Davida Sylviana i jedna z najpiekniejszych plyt w historii.).
Tutaj wyniki. https://www.quiz-maker.com/results2636596x4A2824BE-76#s50_tab-2
@Chakalaka
0
@Colon Aaa i ciekawi mnie kto oddal glosy na My Dying Bride
0
@Colon Jakbyś dał inny, bardziej znany utwór Queen to pewnie miałby dużo więcej głosów ;)
1
@Colon i nie było AC/DC - Back In Black????
No to teraz ze słowem #white :>>
0
@tombard nie było - nikt nie dopisał, a była taka możliwość .
0
@Colon a jeśli tak to tak czy siak pytanie jest aktualne :D
0
@tombard bo może by wygrali
Zapomniałem dodać Black And white Kombi oraz Black Magic Woman Santany (byla za to wersja Fleetwood Mac)