La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1418 Culés

1

@Colon myślisz, że Marek Biliński był "odpowiedzią" bloku komunistycznego na zachodniego Jean Michelle Jare'a?

1

@Kapitan hawk Hehe, nie wiem. Chyba pan Marek wypowiadal sie na ten temat kiedys. Bardzo spoko gosc. Kilka kawalkow to absolutne klasyki, no i muzyka z Piszczalki. Nawet dosc niedawno go wrzucalem tutaj, a i czesto gosci w El Studiu Kordowicza.

ps. na pewno lubi JMJ.

0

@Colon fajna muza, tylko trzeba się wcześniej "nastroić" odpowiednio.

1

@Kapitan hawk W sumie JMJ przypomina mi o tyle, ze jego tworczosc jest bardzo nierowna. Dla mnie czasami zbyt duzo infantylnych melodii, ale czasami rzeczywiscie cos fantastycznego.
Osobicie mialem prze pewien okres uraz to tego utworu JMJ - po prostu sie go balem , bo jako chlopiec slyszalem go jako podklad do jakiego dokumentu o obozach koncentracyjnych.
Pierwszy kawalek.


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?