La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1527 Culés

5

Dzisiejsza wygrana bedzie powrotwm do wysokiej formy i jak walec, do zimy przejedzuemy kazdego.
E. Ewentualnie, jak (tfu) przegramy, to moze zadzualac w druga strone.

0

@Rewolucja123 Mordo my jesteśmy Barca! Jeśli Real mógł zagrać tak dobrze, to my możemy zagrać przynajmniej tak dobrze jak oni ;)

2

@Barca_Big_Moment no chyba jednak nie. Zagramy lepiej.

1

@Rewolucja123 Nie sądzę. Zespół musi się skupić na wypracowaniu niezbędnej motoryki, tak aby pociągnąć do końca sezonu. Do tego trzeba zaadaptować Grieza do zespołu. Ciężko w takich warunkach oczekiwać wyraźnych skoków jakości gry.

Oglądałem wczoraj pierwszą połowę Real - PSG i nie robią oni jakiegoś mega Łał! Hazard i Marcelo robią to co Alba i Neymar - wchodzą sobie w drogę. Real zostawia bardzo dużo luzu za drugą linią, która też jakaś wybitna nie jest. Do tego babole w obronie wcale nie mniejsze niż u nas. O wynik GD się nie martwię.

1

@Rewolucja123 wychodzisz z założenia, że jak kilka razy to wpiszesz to sam w to uwierzysz i reszta razem z Tobą? Logiczne, że każdy dzisiaj jest za Barca i nieważne jakie wrażenie pozostawia po sobie gra. Ale nie rozumiem czemu służą te powielane wpisy... siedzisz za monitorem i się cieszysz, prowokujesz do niepotrzebnych dyskusji czy o co chodzi?

konto usunięte

1

@Gaucho Przecież ty robisz to samo tylko odwrotnej sytuacji więc skąd te pretensje?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?