La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1563 Culés

24

Ludzie się tu spuszczali w zeszłym sezonie nad Krzyśkiem, a teraz na niego plują bo ma mega ciężki moment xDDDDD VAMOS Krzychu wyjdziesz z tego kryzysu wierzę w to !

4

@IronSanHybrid w tym klubie to chyba tylko depresji można dostać

4

@zodiak_10 Dokładnie, cały klub gra parodię (żeby nie było Krzychowi też nie idzie), ale na niego największa jazda bo ludzie myśleli, że co sezon będzie pakował po 25-30 bramek xDDD

0

@IronSanHybrid Kto się spuszczał ten się spuszczał. Ja go w Milanie nie chciałem. Po drugie kosztował 40mln

1

@IronSanHybrid od początku mówiłem Pio Pio dupa z tego będzie

0

@IronSanHybrid Nie życzę mu źle, ale sam sobie do pieca dowalił tą wypowiedzią dla TVP Sport. Włoscy kibice Milanu szybko mu nie darują.

3

@IronSanHybrid dokładnie! Braci sie nie traci, 3maj sie Kristof:)

2

@takisobiektos Milan to parodia klubu i taka prawda już dawno nie jest tym czym był. Mati Borek mówił samą prawdę ostatnio w MF Krzysiek nie był tak dobry jak o nim pisali, ale nie jest też tak zły jak piszą teraz. Łatwo się kogoś gnoi gdy ten ktoś nie jest już na piedestale.

0

@damianex10 Polecam obejrzeć cały wywiad bo Krzychu mówił mądrze i szczerze (no i o to szczerze się rozbija). Nawet Ćwiąkała mówił w swoim materiale, że z takich wypowiedzi normalnych w których de facto nie ma nic złego to w krajach takich jak Włochy i Hiszpania robi się z tego gównoburzę.

2

@Kamilos84 Dokładnie #MuremZaPioPioPio ! :D

1

@IronSanHybrid Wiem, też oglądałem materiał od Tomka. Tam są wyczuleni na najmniejsze pierdoły i właśnie przez brak takiej wiedzy może być teraz Krzychowi trudno.

2

@IronSanHybrid Bo te kraje Żyją piłką cały czas, nie tylko od meczu do meczu

0

@damianex10 Z wywiadu można było wywnioskować, że Piątek to normalny chłopak bez żadnej sodówy, który mocno stąpa po ziemi. To, że powiedział co powiedział (choć nie było w tym nic złego) może mu teraz ciążyć, jednak jeśli nie Milan to jest pewnie kilku chętnych na taką 9 jak KP9.

0

@takisobiektos No to niech żyją... dla mnie głupotą jest przeżywanie każdej pierdoły w radiach i programach TV jak mysz ciąże... z resztą o tym mówił Ćwiąkała czy Kręcidło, że tego wałkowania pierdół nie da się słuchać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?