La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1278 Culés

2

R10 czy El Fenomeno?
I dlaczego Wu Lei

1

@BARCA_FOR_EVER R10, bo tak.

0

@BARCA_FOR_EVER lepszy piłkarz to Fenomeno, Rooni to był mega drybler i nawiększy technik ever

1

@BARCA_FOR_EVER zdecydowanie Ronaldinho.

0

@BARCA_FOR_EVER patrząc przez pryzmat całej kariery to zdecydowanie Ronaldo Ale patrząc na umiejętności czysto piłkarskie i wpływ na grę drużyny to zdecydowanie Ronnie.
Odnoszę wrażenie że gdyby R10 był pracowity i profesjonalny jak CR7 to może byłby pilkarzem ktory poziomem doscignal Messiego.

0

@Matt_i1992 myśle ze gdyby był pracowity i profesjonalny to może Messi nie osiągnąłby indywidualnie tyle co R10

0

@BARCA_FOR_EVER Proste że Ronaldinho, za Ronaldo nie przepadam.

0

@anton95 osiągnalby, na pewno. Pytanie tylko czy byłby w stanie osiągnąć coś więcej. Ciekawe, w każdym razie we 2 należą już do legend piłki.

« Powrót do wszystkich komentarzy