La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1795 Culés

1

W włoskich juniorach zwolnili trenera bo wygrał 27:0. Prezes klubu stwierdził że drużyna przeciwna mogła poczuć się urażona i że nie powinno tak być.

14

@BARCA_FOR_EVER przecież to jest okazanie szacunku dla rywala, że pomimo pewnej wygranej gra się na sto procent

0

@BARCA_FOR_EVER Czyli co, lepiej jakby przykładowo napastnik celowo przestrzeliwał dogodne sytuacje o parę metrów, bo przeciwna drużyna będzie za bardzo skrzywdzona? To po co zatem tamci się z tymi umawiali na grę? Bo chyba byli na tyle rozgarnięci i wiedzieli wcześniej, jaka przepaść w poziomie sportowym jest między obydwoma zespołami.

0

@damianex10 Nie, lepiej by zaczeli grać w dziadka

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego napastnika powinna sprowadzić Barcelona w miejsce Luisa Suareza?