- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1581 Culés
Gorące dyskusje
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
CLS63AMG
8
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1581 Culés
6
No i tak mają się zapewnienia służb specjalnych do rzeczywistości... Oni mówią, że daja 100% gwarancji bezpieczeństwa, a ja przed meczem pisałem, że nikt nie może takiej dać... bo nigdy się nie przewidzi wydarzeń.... Mecz o podwyższonym ryzyku i służby, stewardzi dopuszczają do takich cyrków... Izrael powinien być wykluczony z baraży.
1
@IronSanHybrid oby
14
@IronSanHybrid Zacznijmy od tego,że Izrael nie powinien w ogóle grać w Eliminacjach ;)
0
@Hushovt Ale gra,a w ogóle sam mecz nie powinien był odbywać się w Izraelu
0
@IronSanHybrid bez przesady, takie rzeczy zdarzają się wszędzie, nawet na finale Ligi Mistrzów, czyli najważniejszym meczu w roku...
3
@Nieznajomy Chyba nie rozumiesz powagi sytuacji... Mecz odbywa się w kraju, który jest zaangażowany w konflikt militarny... Warunkiem rozegrania meczu były zapewnienia strony Izraelskiej... Gdzie jak mówiłem opowiadali bzdury o 100% bezpieczeństwie... Skoro nie potrafili upilnować ludzi na stadionie to wiele pokazuje jak MECZ PODWYŻSZONEGO ryzyka był zabezpieczony. MSZ ostrzega przed wyjazdami do tego kraju... to nie jest mecz w normalnym kraju, a w strefie wojny... co gdyby gość miał nóż albo co gorszego ?
0
@IronSanHybrid a miał nóż? Zdaje się to jest też kontrolowane przed wejściem... Mecz odbywa się w kraju zaangażowanym konfilkt, tak jak Ukraina czy Rosja.
0
@Nieznajomy Ludzie są kontrolowani na materiały pirotechniczne, a race wnoszą ? Nie miał, ale mógł mieć tak ? mógł mieć nie wiem kawałek ławki, śrubę etc. Nie ważne. Błędem było rozgrywanie meczu w Izraelu i tyle, bo tamte służby zawiodły ale na szczęście uniknęliśmy tragedii.
0
@IronSanHybrid równie dobrze ktoś może wnieść bombę na Cam Nou, nie wnosi, ale przecież może?
0
@Nieznajomy Człowieku zrozum, że to nie był mecz w normalnym kraju jakim jest Hiszpania, a w kraj objętym ostrzałem rakietowym gdzie polaryzują 3 światowe religie...
0
@IronSanHybrid Hiszpania teraz też jest dość mocno zagotowana. To Ty nie chcesz zrozumieć, że ten człowiek, ani żaden inny nic przy sobie nie miał. A to oznacza że bezpieczeństwo na stadionie zostało zapewnione. Gdyby były odpalane race, ktoś wniósłby broń itd, ok można ich ganic, ale to zwykły kibic który wbiegł na murawę bez niczego w dłoni. Jeśli byłeś kiedykolwiek na meczu to powinieneś wiedzieć, że czegoś takiego nie da się upilnowac, choćby wysłać cały pulk wojska do ochrony. Rozumiem niechęć do Izraela, ale nie ma co przesadzać, nic tak złego się tam nie wydarzyło, żeby mieli kogokolwiek wykluczac z barazy.
0
@Nieznajomy Jaka niechęć do Izraela ? Mecz był w strefie wojny i jeśli mia się odbyć to powinien być kordon wokół trybun i tyle o czym Ty opowiadasz ... To, że nic nie miał nie świadczy, że bezpieczeństwo było odpowiednie .... ciekawe co byś mówił jakby kontuzjował Kędziorę na dłuższy okres ... Nie rozumiesz o czym mówisz i tyle.
„Jeśli byłeś kiedykolwiek na meczu to powinieneś wiedzieć, że czegoś takiego nie da się upilnowac” absolutnie nie masz racji jak pojedziesz kiedyś na finał LM to zobaczysz, że jest wyznaczona zona z bramkami gdzie sprawdza się kibiców. Trzeba się nie raz stawić kilka godzin przed meczem, a sprawdzanie jest mega szczegółowe, dlatego na współczesnych finałach nie ma możliwości na wniesienie czegokolwiek. Tak samo postąpili Rosjanie w przypadku ostatniego mundialu. Więc jak się zaangażuje odpowiednią ilość ludzi, techniki i logistykę to spokojnie da się upilnować.
0
@IronSanHybrid a wiesz, że podczas ostatniego finału ligi mistrzów pewna polnaga pani wbiegła na boisko i hasala przez dobra minute zanim została zlapana przez ochronę? A co do wniesienia czegokolwiek, ponawiam pytanie, czy ktoś coś wniósł na stadion w Jerozolimie? Wbiegajacy kibic kierował się do Lewandowskiego, a Kędziora został poturbowany przez ochroniarza, a nie intruza.
0
@Nieznajomy Widzę, że nie ogarniasz.
0
@IronSanHybrid widzę, że rozmowa na argumenty się skończyła, zaczynamy osobiste wycieczki :)