La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1141 Culés

0

A co jeśli takiemu piłkarzowi krecik zapuka w taborecik w 50 minucie meczu powiedzmy? No problem jest, bo jak się zmieni to już nie wróci, a przerwy już nie będzie. A jeśli to jest kluczowy piłkarz to już w ogóle kłopot. A grać z takim zwieraczem to też nie ma jak :p

0

@msmsms Albo robi to co Lineker, zmiana, albo pewnie tabletki jakieś.

1

@Grzesior667@Grzesior667 albo jak ramos znika na chwilę :3

1

@msmsms malo który piłkarz przed meczem wpieprza meksykańskie żarcie :D podejrzewam, że ci "wrażliwsi" grają ze specjalną wkładką albo przez nogawkę ;)

0

@msmsms Ramos w takiej sytuacji zgłosił sędziemu o co chodzi, pobiegł do szatni i wrócił.

0

@JohnA Kiedy tak było? Możesz przypomnieć mi?

0

@msmsms 03.10.2018 Real grał mecz z Eibarem na wyjeździe, w 74 minucie, gdy ZZ wykorzystał już 3 zmiany, Ramos udał się do szatni na 4 minuty, po czym wrócił i grał dalej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: