La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 2201 Culés

48

Łapiąca za serce historia Ronaldinho:
"Opowiem Wam najsmutniejszy moment w moim życiu.
Zwykle kiedy byłem mały i grałem w piłkę nożną, moja Mama zawsze się uśmiechała i była szczęśliwa. Ale ten jeden raz było inaczej, wtedy zobaczyłem jak płakała.Mój brat, Roberto podszedł do mnie zabrał mnie do łazienki, żeby powiedzieć mi to sam na sam. Mocno mnie przytulił i powiedział mi coś, czego wtedy nie potrafiłem zrozumieć.
-Był wypadek. Tata umarł.
-To nie miało sensu. Co to znaczy? Kiedy Tata wróci do domu? To niemożliwe!
Mój Tata zawsze mówił mi, żebym grał kreatywnie. To on kazał mi grać za darmo - po prostu miałem się cieszyć grą w piłkę, to miało mi pomóc w rozwoju. Zawsze wierzył we mnie bardziej niż ktokolwiek inny.
Kiedy Roberto, mój brat, zaczął grać piłkę nożną na profesjonalnym poziomie w Gremio, bardzo się ucieszył, ale każdemu opowiadał:
-Roberto jest dobry, ale poczekajcie, zobaczycie na co stać młodego Ronaldinho.
Mój tata był dla mnie wszystkim"

0

@DonAndresFCB ma ktoś jakieś źródło do artykułu o Ronaldinho, o tym jak przyszedł do Barcelony i przywrócił jej radość?

« Powrót do wszystkich komentarzy