- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1815 Culés
Gorące dyskusje
Sysia11
14
Witani jak królowie.Wspaniały naród,który docenia swoje gwiazdy. https://x.com/albicelestetalk/s... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
draxidox
20
100% się zgadzam, zwiedziłem już kilkadziesiąt krajów w tym prawie cały stary kontynent i z... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Arkon
3
Myślicie, że Anglia zasłużyła na finał i zagrałaby zdecydowanie lepiej niż Argentyna? Ja... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1815 Culés
3
62 lata temu w fabryce w Zwickau w NRD rozpoczęto produkcję samochodu osobowego "Trabant". Samochód bliski mnie, gdyż mój dziadek taki posiadał, jak na prawym dolnym obrazku.
2
@kubix05 U mnie mój tata taki miał i pamiętam, że to był pierwszy samochód w moim życiu, którym dane mi było się przejechać jako samodzielny kierowca. Oczywiście jakąś polną drogą i pod czujnym okiem taty na fotelu pasażera. Piękne wspomnienia mam z tym samochodem do dzisiaj, ta dźwignia zmiany biegów przy kierownicy, to jak głośny to był samochód, ten jego specyficzny dźwięk, to z jakich materiałów był wykonany, no coś pięknego po prostu. Mój tata miał takiego jak w lewym dolnym rogu, ale w pięknym bordowym kolorze :)
1
@kubix05 mój dziadek też miał. Nawet mu się w nim kiedyś zapaliła narzuta od papierosa.