La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1787 Culés

0




Nie żebym chciał komuś ciśnienie podnosić :D

Chłodnym analitycznym umysłem wydaje mi się skromniutkim zdaniem że gramy PRAWIE jak w tych czasach przytoczonych wyżej ;] Często INO pech jak to mawia Ser Busquetsinho sprawia że wygląda to ździebunio inaczej ;]

Ale to ino PECH i oczywiście niezasłużone wyniki wpływają na to że możemy odbierać mecze inaczej niż widzimy je oczyma ;]

0

@FC1899Barca aż mi się łezka w oku zakręciła dosłownie. Powiedz bracie ilu zawodników dzisiejszej Barcelony potrafi wygrać 1na1 tak jak na powyższym filmie samym balansem, skrętem, zmiana kierunku wygrywają Xavi, Iniesta, czy młody Messi. Oni inteligencja boiskowa byli o dwa kroki przed dzisiejsza Barcelona. Nawet dzisiejszy Messi to jjuż też nie to samo, choć oczywiście uważam że jest jedynym zawodnikiem obecnie prezentującym zbliżony poziom, może jeszcze De Jong to ma.
Prawda jest taka że nawet Arthur a już tym bardziej Vidal, Rakitic nie mają też szybkości podejmowania decyzji (dobrych decyzji!) Absolutnie żaden z nich nie zrobi "kółeczka" co jest mega skuteczna technika bo momentalnie przenosi ciężar gry na drugą mniej zagęszczoną stronę boiska. Nie mówię już o Busim który dziś to BOMBA. Czasem zagra fajnie to prawda, ale notuje za dużo poważnych strat, błędów, zbyt wiele razy nie nadąża lub zostaje za szybszymi. Taka smutna prawda.
Xavi ,Iniesta Miss You ????

0

@FC1899Barca Xavi 0:08
Iniesta 0:12
Xavi 0:30

O tym mowa. Kto tak potrafi zgubić obronę w dzisiejszej Barcy?

konto usunięte

0

@FC1899Barca Coś niesamowitego jak ci piłkarze operowali piłką, przeciwnik nie wiedział co ma robić, gdzie za chwilę ta piłka się znajdzie, tak szybko i nieprzewidywalnie. Ta Barca była jak Porshe, a teraz jest jak corsa...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?