La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1754 Culés

16

Mnie to bawi zganianie postawy na kolejnych piłkarzy- kto by nie grał to źle. W tamtym sezonie Rakitić zawsze winny, teraz go nie ma i różnica jest taka że się defensywa posypała. Teraz Busquets, co z tego że gra bez Busquetsa wygląda tak samo (mecz z Levente do wejścia Sergio), Saurez tak samo kula u nogi, a jak go nie ma to nagle w ataku nikt nie wie gdzie gra. Naprawdę ja rozumiem że tu zawodza kolejni zawodnicy i tak dalej, ale jedynym piłkarzem którego brak w tej drużynie się realnie odczuwa to Messi- bo on sam ciągnie ten klub i tego trenera. Kto by nie grał- gra beton, świetni zawodnicy toną w jego taktyce- to jest tragedia. Ja nie potrafię zrozumieć co tu się dzieje że ten człowiek jeszcze jest trenrem Barcelony po tym co on tu odwalił. Dzisiaj oglądam ten mecz i co widzę? Griezmann na skrzydle, Vidal na 9, Messi gdzieś tam, Dembele nie wie czy schodzic do środka czy nie bo tam Messi jest, Busquets między stoperami- gra jednym zawodnikiem w środku XD- De Jongiem, chłopakiem co przyszedł tu kilka miesięcy temu "we tam młody ogarnij cały środek pola ok?". Przecież to wygląda jak parodia taktyki, chłop się zachowuje jak obłąkany jakąś wizją do której za wszelką cene dąży, chore pomysły, beton i "przeciwnik też chce wygrać mecz"- dobrze że Barca jak miała innych trenerów z gorszą kadrą to nikt nie chciał meczy wygyrywać. Dajmy tu tego Setiena do końca sezonu, moze chociaż polot wprowadzi, dajmy tym GENIALNYM zawodnikm których mamy się wyszaleć, nie wiem cokolwiek...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?