- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1130 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1130 Culés
2
Barcelona: 8 strzalow, 4 celne
Slavia: 3 strzaly, 0 celnych.
Moim zdaniem widzieliśmy kawał piły, obie ekipy nie kalkulują specjalnie tylko chcą wygrać. Wiem, że wielu z was nie może pogodzić się z faktem, że jakaś tam Slavia potrafi nam zagrozić ale no... oni naprawdę fajnie grają, ich remis z drugą ekipą Serie A nie jest przypadkiem. Dembele miał groźną sytuacje, Messi ze dwie w tym poprzeczke, nie jest tak źle. Widać jednak brak Arthura i brak Messiego w pressingu. Pojedynki Semedo-Olayinka kawał piły, choć Semedo powinien mieć lepszą asekuracje.
0
@szymon6847 w koncu cos madrego...
0
@szymon6847 Nieprawda, nie mów tak, Barcelona jest w tym meczu gwałcona, i mieszana z błotem, wszyscy out, gdzie są białe chusteczki????!!!111
0
@szymon6847 Moim zdaniem winą Valverde jest to, że patrzę na grę Barcelony i czasami robią dziwne ruchy. Jest przestrzeń z przodu, to oni zatrzymują akcję i do tyłu. Albo tworzą się wolne przestrzenie, które nie są wykorzystywane, tylko pchają piłkę, tam gdzie jest trudniej. Nie wykorzystują błędów przeciwnika. To taki laik jak ja widzi, że czasami inne zachowanie boiskowe i na prawdę łatwo można rozklepać obronę, a My sobie sami utrudniamy grę! To samo jest z niektórymi dziwnymi przyruchami zawodników. Np. po przyjęciu piłki kierunkowo przyjmują pod ustawionego przeciwnika, zamiast w drugą stronę. Nie ma też wypracowanych schematów, Nasi widać, że IMPROWIZUJĄ często. Jak tak może być ja się pytam w profesjonalnym klubie?! Po tylu miesiącach gdzie trener miał czas to poukładać? Na plus jedynie stałe fragmenty gry i błysk Messiego co trafił w poprzekę. A to za mało, jak na Barcelonę...