La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1423 Culés

1

Patrzę na składy i widzę pomoc Frenkie i Vidal. Obaj z drużyny najwięcej biegają, więc myślę dobrze Valdek to wykombinował, a tu nagle zauważyłem Busquetsa...
Naprawdę? Gościu nic nie biega, taki Rakitic zrobiłby w tego typu meczu zdecydowanie więcej. Skoro już Ivan poszedł w odstawke to okej, jest Roberto czy Alena jako uzupełnienie pomocy.
Jeśli mierzysz się z rywalem, który biega zdecydowanie więcej od ciebie to musisz mieć w składzie zawodników, którzy również potrafią biegać za dwóch. Same wartości techniczne w takich meczach nie wystarczają...
Naprawdę jedynie ten Busquets mnie w tym składzie boli. Gdybyśmy grali z Interem czy BVB to niech Busi gra, ale z wybieganym rywalem jego miejsce powinno być na ławce ;)

konto usunięte

0

@Barca_Big_Moment Eee takie gadanie. Slavia dzisiaj się zderzy z pociągiem. Nie ma się czym martwić.

1

@MaTt_BarcaFan Postawiłem bez straty gola więc trochę się obawiam :(

konto usunięte

0

@Barca_Big_Moment Noo może Barca stracić. Ja obstawiam takie 4:1 5:1.

1

1

@Barca_Big_Moment haha lubie te twoje wypowiedzi XD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?