- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1391 Culés
Gorące dyskusje
NeroTFP1
19
Konate 24 mln brutto rocznie, a Bernardo Silva 18-20. Do tego jeszcze premie za podpisy.No nie... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Safrani
9
Szczęść Boże i Fur Deutschland oraz OZE sroze.Coś mi się zdaje, mam takie przeczucie, że... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
LeszekFCB
0
Pierwszy raz w życiu jadę wagonem 2 klasy w Intercity, (zawsze jeżdżę 1 klasą), ale już... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1391 Culés
3
Czekam na obrońców Valverde którzy opowiedzą mi o tym jak wspaniałą 1 połowę mamy za sobą.
0
@Kompletny fantastycznie poki co, 1:0, pelna domnacja.
1
@Vxb93 Cruyff byłby dumny
0
@Kompletny czekam na Twój lepszy plan jak grać z drużyną którą broni się jedenastką na swojej połowie .
0
@Kompletny Nie mówię tu o sobie, ale co jeżeli osoby które trzymają stronę trenera, potrafią myśleć trzeźwo i również widzą, że ta połowa była słaba?
0
@ShawnC będzie jak mnie zatrudnią.
@damianex10 są takie, ale większość jego zwolenników wymyśla cokolwiek, co miałoby stawiać go w lepszym świetle.
1
@ShawnC Jeżeli przechodzimy tak ślamazarnie od obrony do ataku. To nie dziwne, że bronią się cała jedenastką ;d
0
@ShawnC 3 bramki zdobyte. Nieźle jak na zespół którego wszyscy zawodnicy siedzą na swojej połowie.
0
@Kompletny wina piłkarzy za to co zrobili w drugiej połowie . Zero zaangażowania , chęci do gry , proste błędy i tak to się kończy.
0
@ShawnC a wyobrażasz sobie żeby na przykład u Pepa lub Kloppa coś takiego miało miejsce?
0
@Kompletny oczywiście, myślisz że Klopp byłby ponad Messim ? Nie rozsmieszaj mnie .