- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1370 Culés
Gorące dyskusje
Faro
10
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
30 odpowiedzi
Eklerek
4
Oddałem raz i mi się odechciałohttps://x.com/i/status/2064460908722585916
17 odpowiedzi
MirusAmisz
12
To co Panowie, może jakaś mała rozgrzewka przed jutrzejszym dniem? Organizuję własne... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1370 Culés
10
Typ w klapkach, spodnie dresowe, jedna nogawka podwinięta do kolana i flanelowa koszula, oczywiście niezapieta więc bęben na wierzchu, 20 złoty w ręce:
"Żubrówkę pół litra"
Nie ma to jak wrócić do rodzinnej miejscowości :)
2
@mrboom A ze mnie szydzą jak twierdzę, że 15 stopni to optymalna temperatura. a tu pan przy około zero stopniach z brzuchem na wierzchu paradował :P
2
@tadzik447 Ja mam typa u mnie w mojej malutkiej metropolii, który w zimę w -10 stopni potrafi iść do sklepu w japonkach krótkich spodenkach i koszulce xD co prawda ma do tego sklepu 200 m w porywach ale zawsze jak go widzę to mi zimno xdd
0
@tadzik447 Chyba nawet delikatny przymrozek
Ale widać było, że już był nagrzany :)
5
@mrboom Przecież Ci odmachałem...
0
@Danny Gaucho Nie ze mną te numery, Ty że stolycy :)
1
@OzzyFCB Ja to nawet jak mam śmieci zimą wyrzucić to idę tak jak chodzę po domu (laczki, krótkie spodenki, brak koszulki) :)