La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1549 Culés

5

Chciałem zamówić w kościele mszę za grzeszników uznających Halołin.
Niestesty nie udało się bo nie miałem przy sobie 100zł...

Komentarz usunięty

0

@Transu96 No coś koło tego :D

0

@Kapitan hawk W jakim to kościele obligatoryjne jest płacenie aż 100 zł za odprawienie mszy? Ja jak zamawiałem swego czasu przed matura (to pomimo, ze chciałem zapłacić) ksiądz nic nie wziął. Także na jakiej podstawie te wysrywy Twoje?

3

@JohnA nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz. Zamawianie mszy z powodu matury... to jest dopiero wysryw.
A następną mszę zamów w intencji łapania sarkazmu :D

Komentarz usunięty

0

@JohnA Dzień jak codzień a HD i tak się łapią i urządzają sobie wycieczki osobiste.
Ps. Sarkazm nie musi być śmieszny. Kto, jak kto, ale człowiek po wymodlonej maturze powinien to już wiedzieć...

0

@Kapitan hawk Dlaczego tak ciśniesz po Kościele? Rozumiem, że to ostatnio w modzie, ale Ty dodałeś dzisiaj kilka podobnych postów.

0

@Witekk10 Nie wiem :( ale robię to zanim to było jeszcze modne... Ale w tym wypadku warto się zastanowić, czy to ja cisnę kościół, czy to współczesny kościół ciśnie sam siebie?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?