- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 774 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 774 Culés
16
Kolejne brutalne wejście na Puigu. Opuszcza boisko na noszach. Niech gra dłużej w tej 3. lidze. Kwestia czasu jak ktoś mu skończy karierę. Bandyci...
1
@ViscaBarca123 Może czas pomyśleć o wypożyczeniu do Holenderskiej ligi bo jak tak dalej pójdzie to zmarnuje sie jego talent...
1
@ViscaBarca123 może czas żeby lepiej dla jego zdrowia, przesunąć go do pierwszego składu albo wypożyczyć gdzieś do wyższej ligi.
5
@ViscaBarca123 Nie ważne gdzie będzie grał, będzie to samo. Chłopak musi się zbudować, bo kariery nie zrobi.
0
@mkord w takich ligach sie niestety pozwala na takie coś jedyne wyjscie to albo 1 zespół albo wypożyczenie.
2
@Hushovt Może czas spytać go o zdanie? On nie chciał żadnego wypożyczenia.
1
@Hushovt Myślisz, że taki Ramos będzie to głaskał po główce? W LaLiga też są rzeźnicy.
0
@MarioVeB! I co mu da zostanie w takiej lidze?Ryzykuje zdrowiem zostając i grając w Barcy b jestem pewien,że wypożyczenie albo przynajmniej przesunięcie do 1 zespołu da mu więcej na ten moment.
0
@mkord Chodzi mi o to by spróbował pójsc drogą Odegaarda
0
@mkord Co mu da budowa ciała jak dalej będą go tak kosic?