La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1693 Culés

0

Co tu się wydarzyło? Przy 23:23 mieliśmy seta w garści, masakra co zrobił Olek, wystarczyło żeby to przez siatkę rzucił leciutko i mamy pewny punkt...

0

@Kubix93 Nie wiem czy widziałeś jaką piłkę rzucił Drzyzga, na leworecznego

2

@wyrek
Widziałem - na czystą siatkę, bez bloku. Taką którą profesjonalny siatkarz powinien skończyć z opaską na oczach.

0

@Kubix93 Chyba nie do końca masz pojęcie o rozegraniu, rzucił niską piłkę typowo pod praworęcznego, ciężko jest żeby leworęczny z tak niskiej pilki skończył, nawet na pusto

0

@wyrek
Grałem jako rozgrywający, dość długo nawet bo 5-6 lat. Piłka perfekcyjna nie była, zgoda - ale nie oszukujmy się, kazdy to powinien skończyć, szczególnie w takim momencie. To nie była piłka za antenkę, nie była także poniżej siatki. Była niedociągnięta więc albo ciasny skos albo zwykła kiwka, bo tam nie było bloku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?