- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1491 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
95 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1491 Culés
41
80% czasu antenowego dzisiejszych "Wiadomości" to propaganda sukcesu PIS. Jakby komuś było mało, to gościem wydania jest Jarosław "Polskę zbaw" Kaczyński.
Edit: Zawsze rozmowa z gościem wiadomości na tvp1 to były 2 minuty, a dalszy ciąg transmitowany jest w TVP Info. Dzisiaj przemawia Naczelnik, Wódz i Pracodawca w jednym więc i caly wywiad na głównym kanale :D
Smells like North Korea...
2
@Kapitan hawk A kto powinien być gościem?
2
@Kapitan hawk ale was to dziwi czy co bo nie rozumiem? xD na codzień przesadzają a co dopiero w ostatnie chwile przed ciszą wyborczą. Ileż można gadać to samo, że TVP jest prze ostrym tworem? Tu monotematyka prawie taka sama jak tam, jak już się jedna rzecz utrze to jedziemy z nią aż nie będą za to banować, co by zrobić miejsce na nowy bubel
0
@kamilop A np. szef każdej partii, biorącej udział w Wyborach.
@snoopdegie Pluralizm w mediach publicznych. Walczyli z czymś (praktyki komunistyczne) co teraz sami sobą prezentują.
0
@Kapitan hawk Dobrze, mimo wszystko to nie jest nowość. Ja temu nie przecze, poprostu zastanawia mnie ileż można mielić jeden temat zanim samemu się nim obrzydzi xD życia by mi było szkoda
2
@snoopdegie Można i to długo. Instrumentem demokracji w cywilizowanych krajach jest patrzenie na ręce władzy. A nie na odwrót. Ja swoimi komentarzami wyrażam swoją dezaprobatę na temat rządowej propagandy w telewizji, której obowiązkowym jest płacenie abonamentu. Milczenie oznacza zgodę lub pogodzenie się z tym.
0
@Kapitan hawk Rozumiem. I jaki ma wpływ owa dezaprobata na te karygodne działania? Jak widać znikome, skoro z tygodnia na tydzień lecą coraz bezczelniej
1
@snoopdegie Ma. Kilka prawicowych dziennikarzy w ciągu ostatniego roku odcina się od TVP. Dodatkowo wrzucanie tu linki z informacjami o wyrokach Sądów orzekających o kłamstwach TVP pokazuje jednak, że ludzie nie są głupi. A i z miesiąca na miesiąc co raz więcej osób dostrzega prymitywne manipulację tvp.
1
@Kapitan hawk Ty mnie chyba ziomus nie rozumiesz. Ludzie głupi nie są, bo wiem, jakie zdanie maja o obecnej władzy, wiem jakie zdanie mam też ja. Człowiek głupi to taki któremu wystarczy powtórzyć raz xD nie sto pięćdziesiąt razy. Nie tygodniowo :D
1
@snoopdegie to dlaczego jest mu to powtarzane z taką częstotliwością?