La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1411 Culés

0

Jaka jest różnica, gdy kupujemy klucz z allegro na steam, a bezpośrednio przez platformę?

0

@szymonekk cena?

0

@paweuwarrior No to jest właśnie powód, dla którego zadaje to pytanie. : )
Dlaczego jest 2 razy taniej na allegro?

3

@szymonekk Bardzo często kradzione klucze. Albo zamiast klucza dostajesz konto z dostępem do gry - to już musisz doczytać bo są i takie i takie.

1

@szymonekk Wydaje mi się, że na allegro często mają albo konta z kluczami gier które wcześniej przez ograniczony czas były za darmo lub sprzedają klucze zakupione na innych zagranicznych stronach które czasem oferują dobre oferty. Steam ma swoje ceny, nie wiem czemu takie a nie inne ale czasem opłaca się bardziej a czasem po prostu mniej. Na pewno nas steam jak już to warto czekać na przeceny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 lefreux 87 pkt
2 maryjan240282 82 pkt
3 Tridente2015 81 pkt
4 goo_messi 80 pkt
5 _KrAtOs_ 79 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?