La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1184 Culés

12

Ale ten Duda to jest człowiek mem i spoko ziom :D te Jego przemówienia to takie wyluzowane, że szok.

9

@kuz też lubie naszego prezydenta, jeden z nielicznych z PISu, którego darze sympatią xd

18

@kerouac nie czuć od Niego takiej dyktatury, nie rzuca sloganami tylko luźniutko się wypowiada.

1

@kuz luźniutko wypowiada spoko ziomuś nie no brechtam z was , i przybija ustawy które mu narzucają SPOKO ZIOMAL , ładnie gada i ładnie przybija z uśmiechem hehehehe

3

@kokodzambo13 Hehehehhe konstytucja

1

@kokodzambo13 I już jakiś napinacz musi przyjść i krytykować wszystko i wszystkich. Nie napisałem o tym jakim jest prezydentem tylko, że lubię jak się wypowiada i prywatnie na pewno jest spoko gościem. Czy wszędzie musi się znaleźć jakiś ktoś z bolcem w tyłku i wplatać wszędzie politykę?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?