La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 745 Culés

0

Jakie są plusy i minusy koalicji obywatelskiej ?

15

@nvidd + to nie PiS
- to KO

11

@nvidd plusów nie ma , żeby napisać wszystkie minusy musiałbym wziąć jutro wolne.

5

@nvidd + ...
- istnieje

0

@Repcak22 poproszę kilka jeśli można ;)

8

@nvidd Napisałem prześmiewczo , nie chce w to wchodzić bo coś co dla mnie jest minusem dla Ciebie wcale nie musi być. Rządzili 8 lat , myśle że każdy wyciągnął wnioski z ich rządów.

0

@nvidd
-Plusy ujemne
-Minusy Wszystkie

0

@nvidd Plusy: Chyba tylko spokojniejsze działania międzynarodowe.
Minusy: Oni się od PiSu róznią tylko tym, że PiS jest bardziej kościelny a zamiast ueUE wchodzi USA w 4 litery. Poza tym to jest to samo Marszałek senatu z czasów PO latał do Gdanska Marszałek sejmu PiS do Rzeszowa. Nawet politycy PiSu to potwierdzają mówiąc: Tamci tez kradli, tamci tez oszukiwali, tamci tez to tamci tez tamto znaczy potwierdzają, że to prawie to samo.

2

@nvidd minusy:
- podporządkowywali Polskę Niemcom, na czym często traciły polskie firmy, a nie zyskiwaliśmy nawet tak nikłych gwarancji bezpieczeństwa jak od USA (taka trochę geopolityczna kwestia, ale mimo wszystko chyba każdy powinien zdawać sobie sprawę, że mimo wad, to amerykanie obecnie dają nam jakąkolwiek gwarancję bezpieczeństwa)
- niewiarygodność
- ich program biorąc pod uwagę realizację ich postulatów za poprzednich rządów nie przyciągnie ani liberałów ani socjalistów, to bardziej wybór "antypis" i betonu, który co by się nie działo to by na nich zagłosował.
- niebezpieczni europarlamentarzyści w postaci m.in. Róży Thun, polecam poczytać o grupie Spinelli do której ona należy. Zasadniczo dążą do stworzenia z państw członkowskich UE jednego superpaństwa europejskiego zgodnie z manifestem komunistycznym Altiero Spinelliego. Jakich byśmy nie mieli poglądów trzeba sobie zdawać jasno sprawę, że to automatycznie pozbawiłoby nas jakiejkolwiek niepodległości.

Ktoś by mógł powiedzieć, że plusem jest to jak przebrnęliśmy za ich rządów przez czasy kryzysu, ale należy wziąć uwagę np. ile kasy ukradli z OFE, ceny paliwa itd. Poza tym nie umiem się zdobyć na wskazanie jakichś plusów, chyba jedynie, że nie mają aż tak skrajnie lewicowego programu jak koalicja sld (ale to już kwestia Twoich poglądów czy oceniasz to pozytywnie czy nie), poza tym naprawdę nic mi do głowy nie przychodzi, wybacz ;)

0

@nvidd cały rząd pierwszy polityków nie składa się chociażby z jednej inteligentnej, racjonalnej i wyważonej w poglądach osoby. Wewnętrzne tarcia, angażowanie ludzi opętanych na miare Jachiry czy Wałęsy, niespełnione obietnice, dziesiątki afer, pogarda dla społeczeństwa.

Jedynym plusem jest to, że nie są PISem. Za umiejętności rozgrywania przeciwników szanuję Tuska, a że go nie ma tutaj, to więcej plusów PO/KO nie widze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?