La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1671 Culés

konto usunięte

4

Dembele ma ogromny talent i nikt pewnie temu nie zaprzecza. Większość z nas pewnie cieszyła się, że dziś Ernesto dał mu szansę od pierwszej minuty. Fakt gola fajnego strzelił, ale niestety, jego dalsze boiskowe zagrania były mega, ale to mega irytujące. Potrafi pięknie zwodem odesłać przeciwnika, a później prostej piłki zagrać już nie. Poza tym rozpędza się bez pomysłu co dalej, kiedy natrafia na obrońców to tak jakby mu światło nagle wyłączyli i najczęściej traci wtedy piłkę. Fati jest młodszy, ale widać u niego to czego wciąż na dziś nie ma Dembele, dojrzałość w grze i w podejmowaniu decyzji. Czasami coś mu nie wyjdzie, ale jego grę znamieniuje jakiś rozsądek i pomysł. Wolałbym jednak chyba, żeby Ansu grał kosztem Ousmane, bo Francuz często na boisku jest denerwujący i irytujący jak komary w lecie.

0

@fajny_football +1. Strzelił bramke, nieźle poruszał się na boisku, ale robił typowego Dembele. Tu poda pod nogi rywala, tu mu piłka odskoczy, tu jakiś drybling w 2 na małej przestrzeni i strata.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?