La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 875 Culés

2

Takie spostrzeżenie. Kurek wszedł na boisko przy bodajże stanie 10-8 dla Polski. Od tego momentu do końca seta dostał tylko 2 piłki, natomiast środkowi 0 (chyba że coś przeoczyłem). Później nie ma się co dziwić że przyjmujący regularnie mają potrójny blok.

1

@Krzysiek_FCB Drzyzga jest czytelny do bólu niestety

0

@Krzysiek_FCB zgadzam się, z drugiej strony przyjęcie nie jest perfekcyjne, nawet nie jest dobre, więc gra Fabian co może. Do tego Muzaj na drugiej stronie masę ważnych piłek zepsuł, Kochanowski też nie skończył ważnej piłki, jedynie Wilfredo zachowuje poziom w ataku ale w zagrywce leżymy totalnie, równie dobrze ja mógłbym stanąć i przebijać ta piłkę na drugą stronę , floty słabe, niezmierzone... Zero problemów mają Amerykanie dlatego atakują z pierwszego tempa na dużym procencie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?