- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 928 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 928 Culés
7
Świetne są mecze siatkówki z udziałem samurajów. Sporo długich wymian.
0
@Osioł Ja nie wiem po co nasi wgl tam graja ....
5
@Norkusik żeby sprawdzić zmienników, wprowadzić Kurka na wyższy poziom po kontuzji, dać pograć młodym i mniej znanym zawodnikom, a może objawi się ktoś nowy albo złapie formę.
0
@Norkusik Coooo? Jest medal do wygrania a nie mamy ich za wiele bo 2 srebne i 1 brązowy
0
@Lamora Ale tam zaraz pół kadry z ME wlatuje. Tylko na 2 pierwsze mecze ten skład był
0
@adi7adi8 Po co nam medal w takim turnieju ? Zawodnicy zmęczeni, sezon niedługo a my gramy o kase ? Bo jak to nie jest quali do IO to nie warto tam grać. Kolejna Liga Narodów
0
@Norkusik Zmęczeni? No proszę Cię kadra jest tak zarządzana że nikt nie może czuć się zmęczony, dzisiaj np. z kadry z ME zagrał tylko Artur i Kuba którzy wcale dużo na mistrzostwach dużo nie grali
0
@adi7adi8 Ligi Narodów nie mieli. Ale quali do IO i ME grali a teraz bez Konarskiego i Nowakowskiego wszyscy na USA lecą nie wiem po co. Jak mamy dac grac Kurkowi i rezerwowym to niech grają, brazem LN zasłuzyli na cały turniej
0
@adi7adi8 Do tego 26.10 rusza PlusLiga juz gdzie większosć naszych gra
0
@Norkusik Dalej uważam że nikt nie grał od deski do deski każdego meczu na quali do IO i ME i na mecz z USA też nie będzie całej kadry z ME tylko skład będzie wymieszany
0
@Norkusik Jasne że rusza włoska nawet tydzień wcześniej gdzie też gra kilku naszych zawodników ale taki terminarz przygotowało fivb i nic z tym nie zrobimy