La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 957 Culés

0

Kurczę tak czytam tutaj czasem, że niektórym już oglądanie Barcy nie sprawia takiej przyjemności jak kiedyś itp. i powiem Wam, że chyba dopada mnie to samo.
Ogólnie kiedyś oglądałem mecze w lidze angielskiej (City, Man Utd, Chelsea, Liverpool nieważne z kim grali) no i oczywiście każdy mecz Barcy (bez wyjątku) oraz bardzo często również mecze Realu, a teraz ?
Teraz jest tak, że oglądam na TVN7 "Mroczny Rycerz powstaje" zamiast meczu Barcy. Ligi angielskiej praktycznie nie oglądam w ogóle (chyba, że te największe hity), ale to też włączony mecz, a i tak robię coś na kompie czy na telefonie i tylko w sumie słucham komentarza i patrzę w TV praktycznie jedynie jak padnie bramka.
Czym to jest spowodowane ? Na pewno nie Valverde jak tutaj niektórzy piszą :D
Może trochę futbol mi się nudzi ? Nie wiem, ale to dosyć dziwne, kiedyś bym w życiu nie przypuszczał, że włączę film (który widziałem kilkanaście razy) zamiast meczu Barcy, choć tutaj też myślę, że gdyby grał Leo to włączyłbym jednak Barcę (tak przyznam szczerze, że gdy Leo jest na boisku to mam + 100 do chęci oglądania, w skali 1-100) :D

1

@bixmix Może jesteś po prostu starszy i masz mniej czasu na wszystko? Inne priorytety?

0

@bixmix tzn. Fan Messiego :)

0

@Danny Gaucho Bardzo możliwe ;)

0

@bixmix bo teraz te mecze w większośći są o wiele nudniejsze. Więcej taktyki, gry obronnej i mecze porywające, naprawdę rzadko się zdarzają. Ja również nie oglądam już w ogóle futbolu, poza Barcelona. Myślę, że to właśnie z tego powodu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?