La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1207 Culés

1

Moim zdaniem, united ten sezon musi zaliczyć do tych słabych top6-10 i pogodzić się z tym, dlaczego ? Przez ostatnie 6-8 lat wydali z 700 M albo i więcej ? I co im z tego było ? Kto został w tej drużynie ? Pogba który chce odejść do Realu ? (wokół którego nie można zbudować drużyny na lata?) ?! Mają de Gea, Maguire, Wan-Bissaka, McTominay, Rashford, D. James, Martial. Piłkarzy wokół których można zbudować drużynę na lata. Co im z tego jak zwolnili by Ole ? Jak problemem są od kilku lat brak dobrych wzmocnień ? przepłacanie ? kupowanie szrotu ? Jeżeli ten sezon skończą w top6 i przeprowadzą dobre transfery i pozbędą się szrotu i nie zwolnią Ole to UTD się odrodzi. Przykładem jest Chealse, dlaczego ? może nie zdobywają punktów, ale mają młodych piłkarzy (którzy mogą być filarem na lata) + doświadczeni piłkarze. Przetrwają ten sezon a kolejny będzie walką o top4.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?