La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1465 Culés

4

Nie no o czym my mówimy. Przecież jakby wygrałby to ten holender z kucykiem to by były jaja. To nagroda indywidualna. Okej, grał dobrze indywidualnie. Wow nie dał się przedryblować. W meczu z Barceloną odgrywał jedną z ważnych roli przy porażce 3:0 , żeby nie powiedzieć, że najbardziej sie do tego przyczynił. Akurat w Liverpoolu sukces jest wypadkową dobrze działającej drużyny. To jest ta sama sytuacja jak z Ribberym. Wyznaczyli reprezentanta, który nie koniecznie jest odpowiedzialny za sukces, ale tak po prostu. Jak przyjżycie sie statystykom Terrego czy Vidicia z ich prine timu i czasu wygrywania LM to statystyki Van Dijka nawet nie umywają sie do ich statystyk. Jak oni zostali nagrodzeni? Nie zostali nawet nominowani. Tak po prostu po ludzku te wyróżnienia dla niektórych piłkarzy wynikają ze znudzenia dominacją Messiego i Ronaldo. Jednak nie rozumiem wciskanie kogoś na siłe.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?