La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 965 Culés

1

Nico Gonzalez w tym sezonie jest w świetnej formie. Dla mnie większy talent niż Ilaix. Bardziej sobie cenię Nico. To będzie jego sezon.

1

@ViscaBarca123 Teraz to już większy talent? A tak trąbiłeś o Illaixu.

0

@Gomess Tak jest z talentami xD

0

@Gomess Nie teraz. O Nico już pisałem dużo wcześniej, ale tak właśnie czytacie moje komentarze. Niby czemu miałem nie pisać o Ilaixie, skoro też ma bardzo duży talent? Dla mnie po prostu lepszy jest Nico i jego sobie bardziej cenię.

0

@ViscaBarca123 jaka to pozycja ?

0

@ViscaBarca123 syn legendarnego Frana
dla mnie Nico jest jednym z tych nielicznych pilkarzy la masia, ktorzy beda grac w pierwszej druzynie. i beda w niej gwiazdą.
Natomiast Ilaix to tylko siła, to go wyroznia na tle rowiesnikow w cudzyslowie rowiesnikow, bo on wyglada jak 30latek, z kazdym kolejnym sezonem bedzie coraz bardziej przecietny.

0

@Skaramuczi Zagra na każdej pozycji w pomocy. Głównie środkowy/defensywny pomocnik.

0

@ViscaBarca123
A jak go ładnie można rozwinąć w FM19 ????

0

@bolinho89 A ja wiem. Nie gram.

0

@ViscaBarca123 zamiast emotki znaki zapytania wskoczyły :) to stwierdzenie

« Powrót do wszystkich komentarzy